Ten nasz MM ma łeb! Najpierw jako nastolatek rozniósł w pył komunę, bazgrząc na murach straszne paszkwile. Po takich ciosach system przetrwać nie mógł. Było to największe (i jak do tej pory jedyne) osiągnięcie pana MM. Aby nie spocząć na laurach, kiedy już został premierem – robi wszystko, aby w Polsce socjalizm się odrodził. Tak hojnych darów od rządu nie mieliśmy nawet za Gierka! Ale jak ten plan się powiedzie, czyli w naszym kraju zagości na dobre komuna, znowu odrodzi się nasz heros na herosy (ten Pan z rysunku). I znowu bezwględnie się z tym opresyjnym systemem rozprawi, być może tym razem użyje TIK-TOKA. W ten sposób Mateusz Morawiecki przejdzie do historii, jako pierwszy człowiek na świecie, który komunizm obalił dwa razy! Chytry plan, nieprawdaż?

przez Widget


Ten nasz MM ma łeb! Najpierw jako nastolatek rozniósł w pył komunę, bazgrząc na murach straszne paszkwile. Po takich ciosach system przetrwać nie mógł. Było to największe (i jak do tej pory jedyne) osiągnięcie pana MM.

Aby nie spocząć na laurach, kiedy już został premierem – robi wszystko, aby w Polsce socjalizm się odrodził. Tak hojnych darów od rządu nie mieliśmy nawet za Gierka!

Ale jak ten plan się powiedzie, czyli w naszym kraju zagości na dobre komuna, znowu odrodzi się nasz heros na herosy (ten Pan z rysunku). I znowu bezwględnie się z tym opresyjnym systemem rozprawi, być może tym razem użyje TIK-TOKA.

W ten sposób Mateusz Morawiecki przejdzie do historii, jako pierwszy człowiek na świecie, który komunizm obalił dwa razy!

Chytry plan, nieprawdaż?

(Feed generated with FetchRSS)