Dołączyłem niedawno do czeskiego Klubu Kreslířů a Humoristů, czyli czeskiego Klubu rysowników satyrycznych. jestem tam jedynym Polakiem 🙂 Klub ten wydaje pismo satyryczne o nazwie Tapír, które jest dostępne na terenie całych Czech w tamtejszych kioskach.
Poniżej przedstawiam rysunki, które miały okazję zagościć w numerze maj-kwiecień 2026









