Paweł Kwaśny oraz inni koledzy Pawła Kukiza, jeszcze z czasów, gdy występowali razem w zespole Piersi, stworzyli nowy projekt o nazwie Latające Biustonosze. W pierwszym nagranym utworze muzycy wyśmiewają działalność polityczną wokalisty i kandydata do Sejmu z opolskiej listy PiS.„Latające Biustonosze – projekt stworzony w hołdzie twórczości zespołu Piersi (Lata 1984-2013)” – czytamy w oficjalnej zapowiedzi pierwszego utworu grupy. Piosenka „Świenty Paweł” – jak można się domyślić – dotyczy byłego frontmana i wokalisty grupy Piersi, a obecnie posła oraz jedynki PiS-u na liście wyborczej do Sejmu w województwie opolskim (okręg 21) – Pawła Kukiza. Muzycy uznali, że są rozczarowani działalnością polityczną ich byłego kolegi i postanowili dać temu upust w tekście utworu.Czytaj więcej na https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-przez-lata-wystepowali-z-nim-na-scenie-byli-koledzy-kpia-z-p,nId,7067316#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

przez Widget

Paweł Kwaśny oraz inni koledzy Pawła Kukiza, jeszcze z czasów, gdy występowali razem w zespole Piersi, stworzyli nowy projekt o nazwie Latające Biustonosze. W pierwszym nagranym utworze muzycy wyśmiewają działalność polityczną wokalisty i kandydata do Sejmu z opolskiej listy PiS.

„Latające Biustonosze – projekt stworzony w hołdzie twórczości zespołu Piersi (Lata 1984-2013)” – czytamy w oficjalnej zapowiedzi pierwszego utworu grupy.
Piosenka „Świenty Paweł” – jak można się domyślić – dotyczy byłego frontmana i wokalisty grupy Piersi, a obecnie posła oraz jedynki PiS-u na liście wyborczej do Sejmu w województwie opolskim (okręg 21) – Pawła Kukiza. Muzycy uznali, że są rozczarowani działalnością polityczną ich byłego kolegi i postanowili dać temu upust w tekście utworu.

Czytaj więcej na https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-przez-lata-wystepowali-z-nim-na-scenie-byli-koledzy-kpia-z-p,nId,7067316#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

(Feed generated with FetchRSS)