MAM DOŚĆ

przez Widget
pfizer-szczepionka-szczepienie-akcja-mam-dosc-rysunek-rysownik-satyryczny-tarnow-tarnowski-bielski-bielsko-biala

AAkcja, której inicjatorem jest Kancelaria K. Oppenheim jak uwolnić się od długów, a do której to wykonałem powyższe logo.

Szczegóły akcji poniżej oraz na stronie: www.facebook.com/kancelaria.koppenheim/


Szanowni Państwo
Niniejszym ogłaszam start akcji pod hasłem MAM DOŚĆ!
Akcję kieruję do wszystkich osób, które nie mogą nie i nie chcą patrzeć obojętnie na to wyczyniają „nasze” władze, pod szczytnymi hasłami ratowania życia Polaków.
To co wyrabia dziś Pan M.M. i spółka nie można nazwać inaczej jak najpodlejszy z podłych szantaż: mordowanie polskich biznesów, pozbawienie ponad 1 miliona Polaków miejsc pracy i ciągłe zapowiedzi, że ograniczenia będą jeszcze ostrzejsze. Ale wszytko minie, jak się powszechnie zaszczepimy.
Szczepionka, którą za niedługo będą chcieli nas wszystkich zakłuć, to jakieś bliżej niezbadane świństwo, czego dowodem jest fakt, że prezes Pfizera nie dał sobie tegoż zaaplikować.
Absolutnie nie jest to akcja, mająca charakter polityczny. Ale na pewno antysystemowy. Zwróćmy uwagę, że to samo dzieje się na całym świecie – ale prawdę powiedziawszy mało mnie to obchodzi, jak sobie z tym problemem poradzą Francuzi, czy Anglicy.
Oto do czego Państwa namawiam – w ramach akcji MAM DOŚĆ!
1. Nie dajmy sobie wmówić, że „skoro inni tak robią, to i my musimy”.
2. Popularyzujmy – via Internet – wiedzę na temat bandyckiej przeszłości wielkiej szczepionkowej trójcy: Gatesa, Pfizera i WHO.
Kilka moich następnych wpisów będzie poświęcone przekrętom,. aferom, czy nawet zbrodniom tejże trójki.
3. Tam gdzie nie grozi to poważnymi sankcjami – ignorujmy absurdalne zakazy, w szczególności, jeśli uniemożliwiają one nam zarabianie na chleb, tj. utrzymanie naszych rodzin.
4. Dzielmy się pomysłami, jak sprytem pokonać głupotę i siłę. Patrz: mój poprzedni wpis, nad którego wdrożeniem w życie już pracują świetni prawnicy.
Jeśli uznasz, więc, że tego typu akcja zgadza się z Twoimi poglądami na temat „walki z wirusem” – rozpowszechniaj tę wiadomość, a także kolejne, dotyczące afer wymienionej trójki w pkt. 2. powyżej.
A żeby działania te była łatwiej rozpoznawalne – wraz z Widgetem, opracowaliśmy logo akcji, które załączam jako ilustrację wpisu.
PS. Pokusiłem się nawet o hymn akcji MAM DOŚĆ!, który przedstawię w kolejnym wpisie.
JESTEŚ ZA? Udostępnij ten wpis, pls!