Koronawirus

przez
Koronawirus
Koronawirus

KORONAWIRUS – COVID-19 (corona-virus-disease-2019)[3] – ostra choroba zakaźna układu oddechowego wywołana zakażeniem wirusem SARS-CoV-2. Choroba została po raz pierwszy rozpoznana i opisana podczas serii zachorowań, która zaczęła się w grudniu 2019

koronawirusmydlo

I nagle zaczęto bardziej dbać o higienę. Mydło, papier toaletowy szybko znikają z półek sklepowych. Ludzie robią zapasy ryżu, makaronu i innych produktów spożywczych.

koronawirusbiedra
mydliszka, higiena, satyra, rysunek, satyryczny, mydło

Polscy politycy spierają się jak prawidłowo myć ręce. Najpierw Marszałek Senatu Tomasz Grodzki zademonstrował swoją wersję mycia dłoni, na co Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski zwrócił uwagę, że nie powinno się naciskać spustu dozownika z detergentem kciukiem – tak jak zademonstrował to Grodzki – a należy wciskać go łokciem lub wierzchem dłoni, tak jak robią to chirurdzy.

koronawirusdresy

Zbliżającą się epidemię skomentował również Janusz Korwin-Mikke na swoim twetterze, co oczywiście wywołało oburzenie wielu: „Poziom wykształcenia lekarzy!! Wirus zabijający 10% zarażonych to nie „broń biologiczna” lecz środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości (bo umierają najsłabsi i najmniej przezorni)!!”

koronawirus, JKM, Janusz Korwin Mikke, satyra, humor, rysunek satyryczny, galeriawidgeta
satyra, humor, rysunek satyryczny, widget, galeriawidgeta, koronawirus, korona, zdrowie

Pojawiają się kontrole sanitarne na granicach.

koronawiruskontrola
pachy

Niektóre kobiety wąchają goździki przez maseczki 😉

8marca, koronawirus, dzieńkobiet, kobiety, wirus, epidemia

Ludzie poddawani są kwarantannie. Władza apeluje, by zostać w domu. 10 marca 2020 roku, powołując się na ustawę dotyczącą bezpieczeństwa imprez masowych, premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o odwołaniu wszystkich masowych imprez artystyczno-rozrywkowych oraz sportowych.

rysunek-rysownik-bielsko-biala-tarnow-tarnowski-bielski-satyryk-ilustrator-grafik-choroba-lekarz-medycyna-medyczne
akład karny, więzinie, koronawirus, zaraza, epidemia, satyra, humor, widget, rysunek satyryczny, galeriawidgeta
seks, prostytucja, latarnia, dziwki, dziwka, koronawirus, epidemia, zaraza, humor, satyra, galeriawidgeta, rysuneksatyrycny, widget

…cdn…