Jak podaje businessinsider.com.pl: Centrum badań mleczarskich szuka degustatora, który będzie jadł 12 pizz i 24 próbki sera tygodniowo. Uniwersytet Wisconsin-Madison opublikował niedawno ogłoszenie o pracy w Centrum Badań Mleczarskich na stanowisku „testera, który będzie opisywał swoje wrażenia zmysłowe” – w zasadzie jest to wymyślna nazwa na „degustatora żywności”. Zgodnie z ogłoszeniem wybraniec zasiądzie w panelu degustatorów-ekspertów, którzy zostaną przeszkoleni w zakresie opisywania wyglądu, tekstury, smaku i aromatu różnych produktów spożywczych dla celów rozwojowych i badawczych. Centrum mleczarskie „poszukuje osób pasjonujących się wszystkimi rodzajami żywności, ale w szczególności serem, pizzą i innymi produktami mlecznymi”. Może to oznaczać degustację do 24 próbek sera i 12 próbek pizzy tygodniowo, a także innych produktów spożywczych. Stanowisko jest tymczasowe, z możliwością przedłużenia umowy, a praca ma być wykonywana na terenie kampusu uniwersyteckiego w Madison w stanie Wisconsin. Testerzy muszą być dostępni przez trzy godziny z rzędu, maksymalnie do trzech razy w tygodniu. Wynagrodzenie wynosi 15 dol. za godzinę. Historia Centrum Badań Mleczarskich sięga 1890 r. Zgodnie z tym, co czytamy na jego stronie internetowej, ośrodek zajmuje się badaniami naukowymi i edukacją w dziedzinie przemysłu mleczarskiego. Insider kontaktował się z Uniwersytetem Wisconsin i centrum badawczym w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymał jeszcze odpowiedzi.

przez Widget

Jak podaje businessinsider.com.pl:
Centrum badań mleczarskich szuka degustatora, który będzie jadł 12 pizz i 24 próbki sera tygodniowo.

Uniwersytet Wisconsin-Madison opublikował niedawno ogłoszenie o pracy w Centrum Badań Mleczarskich na stanowisku „testera, który będzie opisywał swoje wrażenia zmysłowe” – w zasadzie jest to wymyślna nazwa na „degustatora żywności”.

Zgodnie z ogłoszeniem wybraniec zasiądzie w panelu degustatorów-ekspertów, którzy zostaną przeszkoleni w zakresie opisywania wyglądu, tekstury, smaku i aromatu różnych produktów spożywczych dla celów rozwojowych i badawczych.

Centrum mleczarskie „poszukuje osób pasjonujących się wszystkimi rodzajami żywności, ale w szczególności serem, pizzą i innymi produktami mlecznymi”.

Może to oznaczać degustację do 24 próbek sera i 12 próbek pizzy tygodniowo, a także innych produktów spożywczych.

Stanowisko jest tymczasowe, z możliwością przedłużenia umowy, a praca ma być wykonywana na terenie kampusu uniwersyteckiego w Madison w stanie Wisconsin. Testerzy muszą być dostępni przez trzy godziny z rzędu, maksymalnie do trzech razy w tygodniu. Wynagrodzenie wynosi 15 dol. za godzinę.

Historia Centrum Badań Mleczarskich sięga 1890 r. Zgodnie z tym, co czytamy na jego stronie internetowej, ośrodek zajmuje się badaniami naukowymi i edukacją w dziedzinie przemysłu mleczarskiego.

Insider kontaktował się z Uniwersytetem Wisconsin i centrum badawczym w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymał jeszcze odpowiedzi.

(Feed generated with FetchRSS)